“Karneni getir buzda kay”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından bu yıl da “Karneni getir buzda kay” etkinliği düzenleniyor. İBB Spor İstanbul, instagram hesabından yaptığı paylaşımla öğrencilere duyurdu.

Silivrikapı Buz Pisti’nde gerçekleşecek etkinlik 24-28 Ocak ila 31 Ocak- 4 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak. Karnesini getiren 7-17 yaş grubundaki öğrenciler buz pateni deneyimi yaşayabilecek. Ücretsiz gerçekleşecek etkinliğe 10.00-16.00 saatleri arasında katılım sağlanabilir. Doyasıya buz pateni keyfi yaşayabilmek için https://online.spor.istanbul/ adresi üzerinden önceden kayıt yaptırmak gerekiyor.

Spor İstanbul, Silivrikapı Buz Pisti ve Spor Kompleksi’nin öne çıkan özelliklerini instagram hesabından şöyle paylaştı:

⛸️İstanbul en büyük buz pistlerinden olan Silivrikapı Buz Pisti, içerisinde biri olimpik olmak üzere iki ayrı buz pistine sahiptir.

🏒900 kişilik seyirci kapasitesine sahip olan Silivrikapı Buz Pisti’nde profesyonel sporcularla buz üstünde karşılaşabilirsiniz, ne de olsa antrenmanlarını ve maçlarını burada yapan sporcularımız var!

🤸🏻‍♀️Buz pateni severlerin yaz kış ziyaret edebileceği, spor yapabileceği ya da heyecanlı karşılaşmaları seyredebileceği Silivrikapı Buz Pisti’nde aynı zamanda pilates, step aerobik, masa tenisi, fitness, karate, cimnastik, spinning, reformer branşları da bulunuyor.